Wyjątkowi goście Targów Mody

Już od 4 do 6 marca Ptak Fashion City stanie się europejską stolicą mody. Międzynarodowe Targi Mody Fast Fashion odbędą się już po raz czwarty i będą okazją, aby poznać najnowsze trendy na sezon wiosna/lato. Podczas nadchodzącej edycji będziemy promować odzież polskich producentów, ale nie zabraknie też najlepszych firm odzieżowych z całego świata. Jak na każdej poprzedniej edycji, tym razem też będziemy gościć znakomite osobistości ze świata mody i show-biznesu.

 

Pierwszym z naszych gości będzie sławny polski projektant Maciej Zień. Znany ze swoich kolekcji inspirowanych francuskimi trendami prêt-à-porter i haute couture oraz z wyjątkowych kolekcji sukien ślubnych, w których niejedna kobieta chciałaby stanąć przed ołtarzem. Jego kreacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród fashionistów, jak i regularnych miłośniczek modowych zakupów.

Przez trzy dni Targów, od 4 do 6 marca, można będzie zobaczyć specjalne pokazy mody Ptak Moda Select by Maciej Zień. Dom Mody Polskich Producentów Ptak Moda oferuje odzież od najlepszych polskich producentów. Kolekcje Ptak Moda tworzone są z pasją i zawsze z najwyższych jakościowo tkanin i dodatków. Wszystko to sprawia, że marka jest chętnie promowana przez gwiazdy – przed Maciejem Zieniem, ambasadorem Ptak Moda była Paris Hilton.

Drugim gościem Targów, reprezentującym włoską tradycję modową, będzie światowej sławy projektantka Anna Fendi – córka Adele i Edoardo Fendi, którzy założyli dom mody Fendi już w 1918 roku. Sam Karl Lagerfeld rozpoczął współpracę z marką Fendi wspólnie projektując odnoszące ogromne sukcesy kolekcje. Fendi ma obecnie jeden z największych butików, mieszczący się w Nowym Jorku.

Anna Fendi była gościem Ptak Fashion City podczas I i II edycji Fast Fashion. Teraz odwiedzi Targi po raz kolejny i osobiście wyłoni zwycięzców Festiwalu Mody Polskich Producentów podczas trzeciego dnia Fast Fashion, w niedzielę, 6 marca. Ponadto na gości Targów czeka również pokaz mody połączony z degustacją wina wyselekcjonowanego przez Annę Fendi.

Wreszcie trzeci gość Międzynarodowych Targów Mody, piosenkarka, aktorka, modelka i mega gwiazda w Rosji i na Ukrainie – Kamaliya. Zdobyła tytuł Mrs World 2008, w 2013 roku występowała na Sopot Festival Top of the Top, a w grudniu zeszłego roku śpiewała podczas gali finałowej Miss Supranational. Odebrała klasyczne wykształcenie z zakresu śpiewu operowego, a jej pięciooktawowa skala jest rzadkością na rynku muzyki pop. Kamaliya występuje również w filmach. W tym roku do kin wchodzi "What About Love”, w którym gra u boku Sharon Stone i Andy’ego Garcia. Prywatnie jest żoną miliardera Mohammada Zahoora, a ich codzienne perypetie można oglądać w reality-show „Bogaci też płaczą”.

Międzynarodowe Targi Mody Fast Fashion zyskały już uznanie znamienitych osobistości świata mody – wśród dotychczasowych gości są m.in. Paris Hilton, Patrizia Gucci czy Kenzo Takada. Wszyscy z nich odwiedzili Ptak Fashion City podczas poprzednich edycji Międzynarodowych Targów Mody i ulegli magii Miasta Mody. Nadchodząca, czwarta edycja odbędzie się w dniach 4-6 marca – zapraszamy serdecznie.

FaLang translation system by Faboba