HARMONOGRAM IV EDYCJI MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW MODY FAST FASHION

DZIEŃ PIERWSZY – PIĄTEK – 4 MARCA 2016 / NOWA HALA G

10:00 -10:30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

10:00 PIMA

10:10 KING YOUNG

10:20 MARTEX

 

11:00 Uroczyste otwarcie targów

11.15 Pokaz Mody PTAKMODA.COM Select by Maciej Zień

11:45 Wręczenie Nagród Złote Manekiny

 

12.00 – 12.30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

12.00 LENA LARGO

12.10 DREAM DRESS

12.20 POEME

 

13.00 – 13.30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

13.00 CHAREL

13.10 SEMPRE

13.20 ADIKA COLLECTION

 

14.45 – 15.15 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

14:45 MIELCZARKOWSKI

14:55 QOTTEQ

15.05 BLUE SHADOW

 

15.45 – 16.15 Pokazy mody kolekcji odzieży

15.45 LA TUA

15.55 ELIZABETH COLLECTION

16.05 NIREN

 

17.00 Zakończenie pierwszego dnia targów

 


 

 

DZIEŃ DRUGI – SOBOTA – 5 MARCA 2016 / NOWA HALA G

 

10:00 - 10:30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

10:00 MODISTA

10:10 BLUE SHADOW

10:20 FASHION BEAT

 

11.00 – 11.30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

11:00 MALECKA

11:10 BE FIRST

11:20 KLAUDIA STYL

12.00 Pokaz Mody PTAKMODA.COM Select by Maciej Zień

12.20 Rozdanie nagród dla wystawców IV edycji Międzynarodowych Targów Mody FAST FASHION

 

12.30 – 13.00 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

12:30 LATTORE

12:40 CHAREL

12:50 PIMA

 

13.10 Otwarcie gali Konkursu Młodego Projektanta - YOUNG FASHION AWARD

 

13:20 – 14.50 Pokazy mody – Młodzi Projektanci

13.20 WYŻSZA SZKOŁA SZTUKI I PROJEKTOWANIA W ŁODZI:

Alona Zozulia, Paulina Łukasiewicz, Kamil Hala,

Monika Waleska, Małgorzata Kryger

13.50 AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W ŁODZI:

Barbara Górska, Agata Flis

14.05 VIA MODA:

Aleksandra Zgubińska, Alicja Danowska-Kozak

14.20 POLITECHNIKA ŁÓDZKA:

Anna Wodzyńska, Patrycja Bryszewska, Ewelina Proczko,

Kamila Mikołajczyk

 

15.00 – 15.30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

15:00 POEME

15:10 KALAMI by ADIKA

15:20 MUZA

 

15.30 Rozdanie nagród w Konkursie Młodego Projektanta -

YOUNG FASHION AWARD

 

15.45 – 16.15 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

15:45 INES ROSE

15:55 STELLA VERA

16:05 CLAUDIIIA BELL

 

17.00 Zakończenie drugiego dnia targów

 


 

DZIEŃ TRZECI – NIEDZIELA – 6 MARCA 2016 / NOWA HALA G

 

10:00 - 10:30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

10:00 MALECKA

10:10 DREAM DRESS

10:20 NIREN

 

11:00 -11:30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

11:00 KOGEL MOGEL

11:10 PATRYCJA PLESIAK

11:20 PTAKMODA.COM Select by Maciej Zień

 

11:30 Uroczyste otwarcie DNIA PRODUCENTA POLSKIEGO:

Festiwal Mody Polskich Producentów Odzieży o nagrodę Anny Fendi

11:45 - 11:55 POKAZ MODY - ADIKA - KALAMI

11:55 – 12:10 POKAZ MODY - SEMPRE

12:10 – 12:15 POKAZ MODY - INES ROSE

12:15 – 12:30 POKAZ MODY - MUZA

12:30 – 12:45 POKAZ MODY - LATTORE

12:45 – 13:00 POKAZ MODY - MIELCZARKOWSKI

 

Wręczenie nagród Festiwalu Mody o nagrodę Anny Fendi

Pokaz Mody - LAUREAT I MIEJSCA

Pokaz wraz z degustacją wina wyselekcjonowanego przez Annę Fendi

 

14:00 – 14:30 Pokazy mody kolekcji odzieży

14:00 LENA LARGO

14:10 EDELVIKA

14:20 ELIZABETH COLLECTION

 

15:00 – 15:30 Pokazy mody kolekcji polskich producentów

15:00 MARTEX

15:10 KLAUDIA STYL

15:20 CLAUDIIIA BELL

 

 

16.00 Zakończenie trzeciego dnia targów

FaLang translation system by Faboba