Światowej sławy projektanci na Targach Mody

Na Targi Mody w Ptak Warsaw Expo w dniach 16-18 września przyjadą designerzy z całego świata. W ciągu 3 dni targowych odbędą się pokazy 1000 projektantów.

Swoją obecność zapowiedzieli już m.in. Eva Minge ze swoją nową kolekcją, Maciej Zień, Anna Fendi, Patrizia Gucci i Agatha Ruiz de la Prada. W Ptak Warsaw Expo pojawi się też Maja Sablewska, która przeprowadzi metamorfozy na towarzyszących Targach Kosmetycznych Beauty Days.

Razem z Targami Mody odbędzie się również Warsaw Fashion Week, na którym zaprezentowane będą kolekcje polskich i światowych projektantów. Będzie to unikalna platforma komunikacji między projektantami a kupcami reprezentującymi sieci sprzedaży z całego świata.

Podczas Targów odbędzie się uroczysta premiera kolekcji jesień/zima 2016/17. Będziemy gościć wystawców z ponad 20 krajów, takich jak: Włochy, Czechy, Hiszpania, Niemcy, Turcja, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Indie, Bangladesz, Tajwan i innych.

Będzie to już 5 edycja Targów Mody. Dotychczasowe cztery odwiedziły największe gwiazdy świata mody, takie jak Anna Fendi, Patrizia Gucci, Kenzo Takada, czy Paris Hilton.

Serdecznie zapraszamy na święto mody do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą w dniach 16-18 września.

Obserwujcie nasz fanpage na Facebooku, gdzie jako pierwsi dowiecie się o nadchodzących wydarzeniach i atrakcjach. (http://www.facebook.com/FastFashionFair/)

Zarejestruj się i Odbierz bezpłatny bilet wstępu

FaLang translation system by Faboba