Gwiazda mody z Indii na Fast Fashion

Przedstawiamy Wam kolejnego gościa Targów Mody: Narendra Kumar, znany również jako Nari, jest Dyrektorem Kreatywnym Amazon Fashion w Indiach oraz członkiem ciała doradczego w ramach Lakme Fashion Week.

W 2000 roku Nari założył własny brand Narendra Kumar, a marka w przeciągu 12 lat została uznana za jedną z najlepszych marek mody męskiej na świecie według międzynarodowego rankingu magazynu Esquire.

Narendra był głównym stylistą indyjskiego aktora Amitabha Bachchana prowadzącego program 'Kaun Banega Crorepati' w sezonie 8 (odpowiednik polskich Milionerów). Stworzył dla prowadzącego ponad 70 różnych kreacji. Jego związek z Bollywood przeszedł długą drogę, pracował przy różnych produkcjach filmowych, takich jak: Fashion, No Smoking czy Blue. Nari jest również stylistą wielu indyjskich gwiazd filmowych i sportowych.

Obok działalności związanej z prowadzeniem własnej firmy modowej, Narendra jest doradcą wielu czołowych indyjskich fabryk włókienniczych, takich jak Raymonds, Reid and Taylor, Grasim, Arvind Brands oraz Madura Brands. Nari wprowadził do Indii magazyn ELLE i był zaangażowany w projekt propagowania publikacji o tematyce modowej na terenie swojego kraju. Pomagał w promocji brandu AND. Wśród licznych jego funkcji w branży fashion, warty uwagi jest również fakt, że jest on również ambasadorem marki Narodowego Instytutu Technologii Mody (NIFT).

Firma Nari wykonuje szereg różnorakich projektów odzieży korporacyjnej, w tym m.in. projekt odświeżenia linii odzieży firmowej dla tajskiej sieci hoteli Vivanta. Narendra projektował także dla JW Marriott i Kotak Mahidra Bank. Niedawno Narendra Kumar stworzył damską linię odzieży biurowej "Fleet Street", obecnie dostępną wyłącznie w ramach indyjskiego Amazona. Narendra Kumar jest absolwentem Narodowego Instytutu Technologii Mody (NIFT) w New Delhi, który ukończył w 1990 roku.

Darmowy bilet na Targi można pobrać TUTAJ. (www.fastfashion.pl/rejestracja)

FaLang translation system by Faboba