Szkoła mody z Białorusi w Ptak Warsaw Expo

Na Międzynarodowych Targach Mody w Ptak Warsaw Expo będziemy gościć przedstawicieli szkół mody z Polski i z zagranicy. Młodzi projektanci zaprezentują swoje świeże pomysły podczas pierwszego dnia Targów, w piątek, 16 września. Jedną z uczelni, która odwiedzi Ptak Warsaw Expo jest Narodowa Szkoła Urody z Białorusi.

Narodowa Szkoła Urody (Национальная школа красоты) powstała w 1996 roku w celu dalszego rozwoju duchowego i estetycznego młodego pokolenia.

Dziś Narodowa Szkoła Urody - publiczna instytucja edukacji, która zapewnia szeroki zakres usług edukacyjnych w zakresie przygotowania profesjonalnych modeli i modelek, jest jednym z organizatorów miejskiego konkursu urody "Miss Mińska", współorganizatorem wielu białoruskich konkursów w branży kosmetycznej, posiada licencję uczestnictwa i organizacji międzynarodowych konkursów piękności „Miss World", „Miss Europe", „Miss International", „Top Model Of The World".

Proces edukacyjny w Narodowej Szkole Urody jest podzielony na obszary:

  • Szkolenie na poziomie średniego wykształcenia i z kwalifikacjami zawodowymi "model (demonstrator odzieży)" - odpłatna i nieodpłatna forma edukacji;
  • Szkolenie dla modeli bez kwalifikacji;
  • Szkolenie „Beauty School".
  • Teatr mody dziecięcej „KRASAVIK"

 

Edukacja w Narodowej Szkole Urody gwarantuje wysoką jakość szkolenia oraz idealnie dopasowaną kadrę nauczycielską – profesjonalnych stylistów, wizażystów, choreografów, psychologów, fotografów, nauczycieli, którzy pracują z uczniami na specjalnie zaprojektowanym programie.

Jedną z działalności Narodowej Szkoły Urody jest Agencja Modeli, która zapewnia profesjonalnych modeli biorących udział w pokazach mody, konkursach piękności, fotograficznych, do produkcji wideo i reklam oraz prezentacji towarów i usług.

Bardzo popularne wśród mieszkańców Mińska jest korzystanie z centrum fitness Narodowej Szkoły Urody, która posiada nowocześnie wyposażoną siłownię oraz salę do aerobiku, gdzie profesjonalni trenerzy prowadzą zajęcia z power mix i pilates.

W budynku Narodowej Szkoły Urody regularnie odbywają się wystawy plastyczne i fotograficzne, pokazy mody, prezentacje zdjęć i wideo, koncerty, festiwale i prezentacje.

FaLang translation system by Faboba