Ptak Moda Styling by Eva Minge

Każdą edycję Targów Mody odwiedzają najlepsi projektanci z całego świata – nie inaczej było i tym razem. Podczas V edycji Fast Fashion w dniach 16-18 września 2016 w Ptak Warsaw Expo gościła Eva Minge, najsłynniejsza polska projektantka uznawana za ikonę stylu.

Tłumy fanów mody czekały na wyjątkowe pokazy Evy Minge w sobotę i niedzielę, 17 i 18 września. Jednym z wielkich wydarzeń Targów był pokaz Ptak Moda Styling by Eva Minge. Projektantka własnoręcznie wybrała stylizacje z kolekcji najlepszych polskich producentów ptakmoda.com. Wspaniałe efekty pracy artystki można było podziwiać podczas trzeciego dnia Fast Fashion.

O Domu Mody Polskich Producentów ptakmoda.com Eva Minge powiedziała: „Modą powinniśmy się bawić – na pewno w tym miejscu znajdziemy wszystko, co nam tę zabawę ułatwi”.

Eva Minge od lat wyznacza nowe trendy, a jej kolekcje prezentowane są na całym świecie, m.in. podczas Rome Fashion Week Alta Roma, a także w Mediolanie, Kijowie, Paryżu, Montrealu, Moskwie, Barcelonie, Berlinie, Wiedniu czy Dubaju. Eva Minge otrzymała międzynarodowy tytuł „Next Couture”, jest też posiadaczką Oskara Mody, Złotego Medalu na międzynarodowych targach w Moskwie i w Kijowie oraz nagrody Złotego Wieszaka.

 

FaLang translation system by Faboba